X

Adventes laikā dzied un dejo Dancis
2012. gada 6. decembrisLaikā, kad priekšā gaidāmi ģimeniskākie un sirsnīgākie svētki arī Dancis vēlējās uzburt svētku sajūtu, tādēļ trešajā adventē bija sagatavojis svētku koncertprogrammu, ko parādīt Latvijas Universitātes lielajā aulā.
Kā jau katrs koncerts, bet jo īpaši šis, sākas ar sajūtām mūsos – dejotājos pašos. Un šoreiz pats notiek pacilātā garastāvoklī pats no sevis – visu dienu pavadot mēģinājumā, dekorējot aulu ar mazām Ziemassvētku eglītēm, pateicoties gaidāmajiem svētkiem, sajūtas rodas pašas no sevis. Un ar šādām sajūtām sirdī, koncerts nevar neizdoties…
Kā jau ierasts – neilgi pirms koncerta sākuma, zāle piepildās ar skatītājiem, dejotāji aizkulisēs iesilda kājas, saved kārtībā pēdējās bizes un esam gatavi. Vēl tikai tradicionālā vadītāja pirmskoncerta uzruna, dejotājos parādās smaids un patīkamais satraukums un varam sākt.
Kā jau iepriekš bijām cerējuši, tad koncerts izdevās lielisks un emocijām bagāts, ar smaidu sejā un noskaņu sirdī. Un tik tiešām bija sajūta, ka skatītājus esam pietuvinājuši svētkiem ar īstajām emocijām.
Tiksimies nākamajos koncertos.

Arvis Ančevskis

Saistītais albums