X

Aizavdīta Dancis vs Vektors - hokeja draudzības spēle
2019. gada 9. februāris

Arī šogad gandrīz pašā ziemas vidū TDA Dancis un TDA Vektors tikās Olaines pilsētas slidotavas hokeja laukumā, lai aizvadītu hokeja draudzības spēli. Atrodot laiku starp saspringto mēģinājumu un koncertu grafiku, puiši cītīgi trenējās, lai aizstāvētu kausu!
Uz spēli Danča puiši bija uzvilkuši jaunās un skaistās formas un ar lielu entuziasmu spēlētāji izgāja laukumā. Pēc abu kolektīvu galveno māksliniecisko vadītāju/treneru, iemetiena spēle varēja sākties. Spēles pirmais periods iesākās līdzvērtīgi, un Dancim izdevās atklāt rezultātu pēc Ibrahima precīzi raidīta bullīša pretinieka vārtos. Vektors ilgi nepalika atbildi parādā un rezultāts drīz jau tika izlīdzināts. Spēles gaita bija spraiga, un abu komandu līdzjutēji sacentās par skaļāko atbalstu. Pēc pirmā perioda tika aizvadīta jau tradicionālā meiteņu stafete. Stafetē gāji tik pat spraigi kā puišiem hokeja laukumā. Gala beigās nedaudz, bet tomēr labāk, hokeja ripu starp šķēršļiem vadīja Dancis meitenes! Urrā... Dancis meitenes uzvar stafetē!
Otrajam periodam iesākoties puišiem bija jāsaņemas, lai izlīdzinātu rezultātu uz tablo. Otros vārtus Dancim gūst Kārlis Lācis, vienam pašam apspēlējot pretinieka aizsargu un raidot ripu vārtos no gandrīz pašas zilās līnijas! Dancim azarts ar šiem vārtiem tika atgūts, bet arī Vektora puiši netaisījās padoties. Vektors izrāda prasmīgu ripas pieturēšanu un izrāda lielu ofensīvu uz mūsu sargātajiem vārtiem. Spēles gaitā tika izrādīti arī hokejam tik ierastie spēles asumi un nelielas sportiskas domstarpības.
Pēc treneru ieteikumu uzklausīšanas sākās trešais periods. Arī šajā periodā Dancim, nu jau trešos, vārtus guva Kārlis Lācis! Ar to arī Dancim šogad pietiek... Vektors izrādās nedaudz stiprāks un ar rezultātu 6:3 uzvar Danci! Apsveicam pretinieku un paldies par aizraujošo spēli!
Balvu "Zelta pīle uz ledus" Dancim iegūst Ojārs Zondaks!
Spēles MVP Dancim - Kārlis Lācis!

Paldies atbalstītājiem - Olaines Pilsētas slidotavai par uzņemšanu hokejas laukumā, Pafbet par dāvaniņām un Entuziastiem par formām!
Protams, paldies tiesnešiem un atbalstītājiem, kuri bija atbraukuši, lai mūs atbalstītu! Jūs bijāt skaļi un motivējoši. Puiši dzirdēja ikvienu no jums!

Līdz nākamajam gadam, kad iespējams kauss atgriezīsies jau pie mums!