X

Aizvadīts Danča - Vektora otrais draudzīgais hokeja duelis
2018. gada 17. martsTradīcijas turpinot, nu jau aizvadīts arī "Draudzīgā dueļa" otrais mačs, kas vienlaicīgi arī "Lielā hokeja" 40. jubileja, kurā pēc pagājušā gada graujošā rezultāta "Dancis" nepaliek atbildi parādā...
Kā jau jubilejas gadā uz spēli ieradušies pašas pirmās maiņas spēlētāji Aivars Alps, Jānis Počs un Gints Zālītis, kam dots tas gods roku rokā veikt pirmo iemetienu un atklāt jubilejas spēli. Tā iesākas daudzsološi abām komandām - pēc pirmā perioda neizšķirts 2:2. Starplaikā kārta līdzjutējām. Meiteņu stafetēs, kurās, smiekliem pavadītas, dāmas izspēlēja 3 'desu' partijas, rezultāts - neizšķirts. Spēles otrais un trešais periods tomēr ievieš manāmas korekcijas. Izskatās, ka iknedēļas treniņi un 'veco' dančinieku klātbūtne dara savu - "Danča" puiši godam izcīna lielisku uzvaru, ar 10:4 pieviecot vektoriešus.
Kā ierasts, pēc spēles tradicionāli apbalvojām arī labākos spēlētājus (no "Danča" - Krišjāni Stabiņu) un "Ledus pīles" ("Dancim" - Gunārs Lapoška).
Par šo aizraujošo spēli "Dancis" saka lielu paldies visiem spēlētājiem un atraktīvajiem atbalstītājiem, bet jo īpaši vārtu guvējiem - K.Stabiņam (3 vārti) un K.Ābrantam (2 vārti), kā arī K.Šimim, E.Siliņam, E.Lapiņam, K.Lācim un R.Bērzem (katram pa 1).
Uz tikšanos nākamgad!

Marta Poča

Saistītais albums

Foto Jurģis Rikveilis