X

Atskats uz Gatves dejas priekšnesumu LDDK Gada balvas 2015 ceremonijā
2015. gada 26. novembris12.11.15. - datums, kurā pirmo reizi dejoju A grupas kolektīvā, datums, kurā pirmo reizi dejoju koncertā ar Danci. Šajā dienā es guvu īpaši saviļņojošas sajūtas, jo jau kopš maza bērna kājas nespēju sagaidīt, kad tad beidzot es varēšu iepīt matos garo bizi un dejot starp pārējiem graciozajiem dejotājiem.

Koncerts notika kultūras centrā “Ziemeļblāzma”. It kā dejojām tur tikai vienu deju un bijām īpašie viesi no dejotāju puses, bet koncerts savā ziņā bija diezgan pacilājošs un interesants. Taču, tas nebūtu koncerts, ja viss būtu kā plānots. Tā kā reizēm gadās, ka garākām meitenēm svārki ir par īsu, tad vajadzēja šos svārkus saspraust ar saspraužamajām adatām un cerību, ka līdz dejas beigām nenokritīs. Arī skatuve nebija kā citas. Tā bija jūtami slīpa, kā arī izejot uz deju, sākumā meitenēm bija jāpārlec skaistā solī pāri vadu kaudzei, taču tas mums visām bija pa spēkam un neviens pat neko nemanīja.

Kad beidzās koncerts, tas nenozīmēja, ka nu varam doties mājās un atpūsties. Nē! Mēs darām un strādājam tālāk, lai gatavotos nākamajiem koncertiem, tādēļ pēc šī koncerta devāmies uz mēģinājuma zāli un pievērsāmies pārējo deju gatavošanai turpmākajiem pasākumiem.

Elza Romane