X

Ceļā uz Deju svētkiem Lēdurgā
2013. gada 17. februārisŠī brīža gaidītākais un tai pat laikā satraucošākais notikums – skate, jau te pat ar roku aizsniedzama. Visi deju kolektīvi steidz pieslīpēt pēdējās kustības, pēdējās sajūtas, kādas tās nepieciešamas, lai sevi pēc iespējas labāk parādītu uz februāra galvenās skatuves.

Tā arī Dancis, savus skatuves iespaidus, dabisko kustību plūdumu devās iegūt vēl pēdējā, pirms skates koncertā – Lēdurgā. Ceļš līdz Lēdurgai, gan arī izvērtās visai neparasts – izbraukšana aizkavējās, mazliet. Bet lai nu kā, visi beidzot ieņēmuši autobusu un kurss ar galamērķi ir uzņemts, lieki piebilst, ka mūsu šoferītis bija pārliecināts, ka mūsu galamērķis ir Limbaži, to, ka tā nav, viņš uzzināja īsi pirms Limbažiem.

Beigu beigās, jau viss kārtībā – galā tikām un pat vēl izmēģināt paspējām. Uzreiz pēc tam gan steigšus ķērāmies klāt tautas tērpiem, bet līdz koncerta sākumam visi esam gatavi, neatņemamā vadītāja uzruna, saskaitīšanās un ar pirmajiem mūzikas akordiem sākam darīt to, kas mums sirdī tik dziļi iekritis – priecēt skatītājus ar deju, ar deju, ko izpildām mēs. Koncerts pagāja bez aizķeršanās, gan mēs, gan pārējie deju kolektīvi vajadzīgās emocijas un pārliecību par savu sniegumu ieguvām, tādēļ atliek tikai sagaidīt deju izlozi, jo mēs tai esam gatavi! Tā kā nākošajā dienā uz darbu, tad šoreiz ballīte izpaliek, tas gan nenozīmē, ka atpakaļ ceļā nevar kādu dziesmu uzdziedāt!

Tiekamies Skatē!!!

Arvis Ančevskis