X

Danča kauss florbolā
2012. gada 31. martsDancis jau ilgus gadus ir pazīstams ar tradīciju, kuras pirmsākumi meklējami vairāk kā 30 gadu pagātnē – Danča kausu hokejā. Šajā gadā aizsākām jaunu tradīciju, apvienojot deju kolektīvu dalībniekus Danča kausa izcīņā florbolā! Spēle cita, tomēr mērķis viens – būt kopā!

Tā nu 31.martā Olimpiskā sporta centra florbola zālē vēl pirms noteiktā ierašanās laika ņirbēja nūjas un spēlētāji savu kolektīvu krāsās, aktīvi iesildoties pirms spēļu sākuma. Pēc pavisam īsa brīža jau atklāšanas ceremonija. Katra komanda sarindojas zem savas komandas karoga. Oficiālie atklāšanas vārdi.. Un cīņa var sākties!

Paralēli divos laukumos cīņu par uzvaru sāk kolektīvu komandas, un Olimpisko sporta centru pāršalc līdzjutēju ovācijas un atbalsta saucieni. Danča komanda, līdzjutēju atbalstīta, cīnījās godam, tomēr šoreiz (un tiešām – tika šoreiz) nākas piekāpties Gatvei. Pēc saspringtām apakšgrupu cīņām sākas ilgi gaidītās pusfināla un fināla spēles. Spraigas cīņas. Līdzjutēju bļāvieni. Un uzvaras! Pusfināla uzvara – Rotaļai, spraigā cīņā izcīnot uzvaru pār Gatves komandu. Savukārt Danča pirmo kausu florbolā izcīna Līgo, „sudrabu” šoreiz atstājot Vektoram!

Bez atbalsta kliedzieniem līdzjutējiem tika dota iespēja sava kolektīva komandai nopelnīt papildus punkts, piedaloties līdzjutēju konkursā. Te nu arī Danča meitenes bija cītīgi gatavojušās, sākot ar noslēpumainu ievadu, finālā visus skatītājus pārsteidzot ar īstām karsējām atbilstošu priekšnesumu! Visus priekšnesumus vērtēja bargā kolektīvu apvienotā žūrija, pirmo vietu piešķirot Rotaļas līdzjutēju komandai.

Spēlēs nospēlētas, vietas sadalītas. Bet tā ir tikai dienas pirmā daļa. Kaut arī spēles un līdzi jušanas nogurdināti, visi dalībnieki jau pēc pāris stundām devās Vecrīgas virzienā, lai Wojo kopīgi atzīmētu spēļu rezultātus un nosvinētu kopā būšanu! Un kā jau tas īstiem dejotājiem pienākas – ne nogurums, ne cilvēku pūļi nespēja mūs atturēt no iespējas visiem kopā padejot!

Saliekot visus punktus uz „i”, Dancis vēlreiz saka vislielāko paldies visiem dalībniekiem par dalību jaunas tradīcijas aizsākšanā! Tāpat vislielākais PALDIES mūsu foršajiem puišiem, bez kuriem šis viss nebūtu iespējams – Jānim Ludānam, Edgaram Lapiņam, Gatim Deņisovam un Raitim Nikolajevam!

 Un uz tikšanos jau nākamajā Danča kausā florbolā! Kurš uzvarēs šoreiz?

Līga Indriksone