X

Danča kauss zāles hokejā II
2013. gada 21. aprīlisŠī gada 20.aprīlis nu jau oficiāli atzīstams par oficiālu jaunas tradīcijas dzimšanas dienu, jo tieši šajā saulainajā sestdienā notika nu jau 2. Danča kauss zāles hokejā! Šajā gadā par Danča kausu cīnījās 10 spēcīgas deju kolektīvu komandas, tajā skaitā arī Danča pirmā zāles hokeja kausa ieguvēji – TDA Līgo.

Komandas šogad, šķiet, gatavojušās godam, jo jau labu laiku pirms sacensību dienas dejotāju aprindās dzirdams par regulāriem kolektīvu treniņu datumiem un laukuma taktiku izstrādi. Tāpēc jau laikus saprotam, ka spēles būs saspringtas un pārsteigumu pilnas.

Lai kā spēlētāji, tā atbalstītāji varētu uzņemt garajai dienai tik ļoti vajadzīgo enerģiju, jau atklāšanas laikā kopā ar atbalstītājiem esam sagādājuši cienestu katrai komandai – enerģijas devu no Fazer, našķus no Ādažu Čipiem un, protams, dzērienus slāpju remdēšanai no Cēsu Alus.

Jau tradicionāli komandas cīņu par uzvaru sāk divās apakšgrupās, spēlēm norisinoties paralēli divos laukumos. Cīņu par godalgotām vietām turpina 4 labākās komandas – 2 no katras apakšgrupas – TDA Līgo, DK Pēda, TDA Gatve un TDA Rotaļa. Kā jau gaidāms, vissaspringtākās ir tieši pusfināla un fināla spēles. Pusfinālā tiekas DK Pēda un TDA Rotaļa komandas. Spēle rit punkts punktā, tāpēc uzvarētājs tiek noteikts soda metienu sērijā, kurā ļoti pārliecinoši ir TDA Rotaļas spēlētāji, izcīnot godalgoto 3.vietu. Fināla spēle norisinās starp pagājušā gada kausa ieguvējiem – TDA Līgo – un vienu no šī gada favorītkomandām – TDA Gatvi. Arī šajā spēlē netrūkst ne saspringtu momentu, ne emociju, tomēr pārliecinoši jau otro gadu pēc kārtas kausu uz savām mājām ved TDA Līgo, TDA Gatvei šogad atstājot sudrabu.

Un kā jau pēc kārtīgas cīņas pienākas, visas komandas un komandu atbalstītāji šķiras tik uz brīdi, lai jau vakarā tiktos „Omas briljanta” istabās un bēniņos uz uzvaru un kopā būšanas svinēšanu.

Dancis vēlreiz lielu paldies visām komandām par spēles prieku un azartu, atbalstītājiem par enerģijas devu, kā arī līdzjutējiem par skaļajiem saucieniem un ovācijām. Un, protams, vislielākais PALDIES mūsu ORG komandai. Jums un mums izdevās!

Līga Indriksone