X

Danča spēles prieks volejbolā
2013. gada 25. martsSkate pagājusi, lielākie koncerti vēl tikai priekšā, tādēļ dejotājiem ir labs laiks atpūsties un parādīt savas spējas arī citās disciplīnās. 23. martā TDA Liesma dejotājiem piedāvāja apliecināt savas prasmes pludmales volejbolalaukumā.
Sestdienas rīts sākās ar patīkamiem, siltiem saules stariem logos, kas tomēr lika aizdomāties par to, ka ziema Latvijā ir ievilkusies, bet vasaras tuvums šķiet tikai teorētisks. Tāpēc Liesmas piedāvātais volejbola turnīrs bija kā patīkams atgādinājums par vasaru, sauli, pludmali un, protams, volejbolu. Jau ap pusdienas laiku Beachbox hallē valdīja patīkamas satraukums, jo kolektīvi izmatoja pēdējās iespējas, lai atsvaidzinātu savas volejbola prasmes, kuras jau pēc stundas vajadzēs pierādīt laukumā, cīnoties pret citiem kolektīviem.
Pirmajā spēlē Dancis tiekas ar Dejotprieku. Kā jau parasti, satraukums sākumā ir daudz lielāks, muskuļi vēl auksti un bumba tik labi neklausa kā parasti. Pēc vairākiem kritumiem un kāpumiem Dancim tomēr izdodas spēli noslēgt savā labā 21- 19. Pēc spēles emocijas jau uzkurinātas un Dancis ir gatavs turpināt tādā pašā garā. Nākošajās divās spēlēs Dancis pieveic Vizbulītes, Rotaļa 2 komandas, kas dod emocionālu pacēlumu, tomēr mazliet arī iemidzina kopējo komandas modrumu. Pēdējā apakšgrupas spēlē jātiekas ar Līgo vidējās paaudzes sastāvu. Uzvaras gadījumā Dancis būtu ieņēmis pirmo vietu grupā, kas automātiski dotu vietu ceturtdaļfinālā un mazliet vairāk atpūtas nekā citiem konkurentiem. Vai nu pie vainas bija pēdējās divas salīdzinoši vieglās uzvaras, vai arī  nogurums lika par sevi manīt, bet pret Līgo Dancis nespēja sakārtot savu spēli, kas beigās noveda pie zaudējuma un mazliet komandu piezemēja. Savā apakšgrupā Dancis paliek 2. vietā, kas nozīmē, ka astotdaļfinālā tomēr jāspēlē.
Pēc lieliski aizvadītās astotdaļfināla spēles, kurā tika izliktas visas emocijas, Dancis nespēja izrādīt pretestību savam nākošajam pretiniekam –Dardedzei, spēle tika zaudēta. Tomēr zaudējuma rūgtums pazuda jau pēc pāris mirkļiem, jo šī diena Dancim bija kā uzvara – komanda bija saliedēta, draudzīga un neskatoties uz zaudējumu – laimīga. Pēdējās divās turnīra spēlēs atlika noskaidrot, kuru vietu Dancis ieņem. Rezultātā – 8. vieta no 21. Kopumā komanda ir  apmierināta ar sasniegto rezultātu.
Vakarā visas patīkamās emocijas tika pastiprinātas ballē, kurā spēlēja grupa “Vēja radītie”. Paldies Liesmai par patīkamo pasākumu, un, protams, paldiesDancim par skaistajām emocijām un brīnišķīgo dienu!

Pēteris Jaunalksnis