X

„Danči sniegā” Tukumā
2015. gada 17. janvārisGads „Dancī” visiem ir sācies ar sniegu pagalmos, ledu zem papēžiem, sesiju un aktīviem mēģinājumiem, taču bez koncertiem rezultāta nebūs, tādēļ devāmies uz Tukuma pilsētas Kultūras nama koncertu „Danči sniegā”, kur mūs ielūdza TDA „Svīta” un VPDK „Svīta”.

Tā TDA „Dancis” 17. janvārī draudzīgi sēdās vienā autobusā un devās uz Tukumu, kur priekšā gaidīja gara diena ne tikai ar mēģinājumu un koncertu, bet arī ar ballīti. Tukums mūs uzņēma lieliski, ar mājīgām telpām un jauku atmosfēru. Lielai daļai bija manāms uztraukums pēdās un smaidā, bet saka, ka tas jau tik labi esot. Pirms koncerta sākuma tiek nodoti veiksmes vēlējumi un visi ir gatavi. Šoreiz uzstājāmies ar tādām dejām kā „Dejotprieks”, „Pasaciņa”, „Rūtoj saule” un „Kur tu biji bāleliņi”. Kādam prieka, kādam bēdu asaras pēc koncerta, taču gandarījums ikvienam noteikti bija par ieguldīto darbu un rezultātu. Šajā koncertā vienojās un skatītāju sirdis priecēja arī tautas deju ansamblis un vidējās paaudzes deju kolektīvs „Svīta”, TDA „Līgo”, TDA „Gatve”, TDA „Diždancis”, DA „Laismeņa”, VPDK „Zeperi”, VPDK „Dārta” un dziesmu un deju ansamblis „Minija” no Lietuvas.  

Skatītājs bija vairāk nekā apmierināts, ko sajutām pēc sirsnīgajiem aplausiem un smaidiem. Nogurums bija, bet vienmēr īsts dejotājs ir dejotājs arī naktī, tādēļ līdz galam izdejojāmies vēl ballē, kas notika pēc koncerta. Deju pilnā diena bija pārgājusi jaunā dienā, tādēļ „Dancis” atkal gatavojas superīgiem piedzīvojumiem un burvīgiem koncertiem.

Kintija Horelika

Saistītais albums