X

Deju lielkoncerts „SAULES SPĒKS“ Ķīpsalā
2018. gada 22. decembrisZemgale, Aiz ezera augsti kalni, Audēju deja, Sasala jūrīna un Kā pasakā... šīs un citas iemīļotas vecmeistaru un mūsdienu autoru horeogrāfijas bija skatāmas ziemas saulgriežos 22. decembrī Ķīpsalas hallē deju lielkoncertā “Saules spēks”, kurā piedalījās vairāk nekā 700 dejotāju no Rīgas, Mārupes un Jelgavas.
Šis gads bija notiekumiem piepildīts - Latvija svinēja simtagdi, tika aizvadīti Baltijas studentu Dziesmu un deu svētki Gaudeamus un nosvinēti Vispārējie latviešu dziesmu un deju svētki. Ar prieku šo gadu gribējām noslēgt, atskatoties uz aizvadīto!
Programmā bija redzams šī gada gaviļnieku Ulda Žagatas, Viļa Ozola, Alfrēda Spuras, Harija Sūnas, Zigurda Miezīša, Skaidrītes Darius, Johannas Rinkas, Alfrēda Rūjas, Artas Melnalksnes, Ritas Spalvas, Guntas Skujas un Agra Daņiļeviča dejas, kā arī Jāņa Ērgļa un Jāņa Purviņa deju raksti.
Koncertā piedalās deju kolektīvi, kuri vēsturiski saistīti ar jubilāriem: Tautas deju ansambļi Ačkups, Austris, Diždancis, Gatve, Kalve, Lielupe, Līgo, Teiksma, Vektors un vidējās paaudzes deju kolektīvi Dancis, Lielupe, Līgo, Mārupieši, Teiksma, Vektors, kā arī bērnu deju kolektīvi Teiksmiņa un Līgo.
Lielkoncerta mākslinieciskie vadītāji – Rolands Juraševskis un Jānis Ērglis.
Ar lielu prieku noslēdzām 2018.gadu ar dejām piepildītu un krāšņu lielkoncertu!

Saistītais albums