X

„Dzīvo un dejo Latvijā!“ koncerta atskats
2015. gada 10. novembrisLaikam aiz loga mainoties un drēgnākam kļūstot, tā vien gribas ietīties segā un dzert siltu tēju. Neskatoties uz drēgno laiku, “Dancis” ar smaidu uz lūpām devās uz Valmieru.

7. novembrī ar nopucētām kurpēm un skaistiem tērpiem ieradāmies ciemos pie TDA “Gauja” Valmieras Kultūras centrā. “Dancis” uzstājās uz jau pazīstamas skatuves, tomēr pazīstamas tieši Jaunrades deju konkursa dēļ. Koncertā “Dzīvo un dejo Latvijā” sadejojāmies gan ar vietējiem kolektīviem, gan līdzbraucējiem no Rīgas. Koncertā “Dzīvo un dejo Latvijā” piedalījās arī TDA “Gauja”, VPDK “Gauja”, TDA “Teiksma” un mūsu pašu vidējās paaudzes deju kolektīvs “Dancis”.

Skatītājiem atrādījām divas U. Žagatas dejas - cēlo “Kur tu biji, bāleliņi” un nesen no vēstures plauktiem izcelto “Spēlē, manu spēlmanīti”. Kā trešo deju “Dancis” dejoja mūsu dejotājas Sandras Kauranenas rotaļīgo deju “Sadancis”. Katru no izpildītajām dejām, kā vienmēr, dejojām no sirds, un savas pozitīvās emocijas nodevām visiem klātesošajiem, tai skaitā arī pārējiem dejotājiem, kuri kulisēs gaidīja savus uznācienus. Patiesās emocijas vainagojās ar siltiem smaidiem un sirsnīgiem aplausiem, kas dančiniekiem dāvāja lielu prieku par padarīto!
Taču nogurumu mēs nepazīstam un ar pilnu sparu gatavojamies jau nākamajiem koncertiem, jo jubilejas sezona ir tikai tikko sākusies!

Kristīne Lorence

Saistītais albums

Foto Jurģis Rikveilis un palīgi