X

Egona kauss 2012
2012. gada 3. novembris



Šogad 3.novembris lielai daļai tautas deju ansambļu un kolektīvu aizritēja zem basketbola zvaigznes, jo tieši 3.novembrī notika viens no nozīmīgākajiem un gaidītākajiem sporta pasākumiem dejotāju vidū – Vektora rīkotais Lielā Egona kauss ’12. Dancim Egona kauss vienmēr ir bijis nozīmīgs pasākums. Arī šogad gatavošanās kausa izcīņai sākās jau laicīgi – kā mūsu komandai, tiekoties kopīgos treniņos, tā arī atbalstītājiem, gatavojot atbalsta saucienus un atribūtus vienotam komandas tēlam.

Par to, ka gaidāma spraiga cīņa liecināja jau apakšgrupu izloze, kuras rezultātā Dancis nokļuva vienā apakšgrupā ar vēl divām no pagājušā gada līderu komandām – TDA Līgo un DA Daiļrades komandām. Tomēr tas tikai vairoja Danča apņēmību cīnīties līdz galam. Dienas gaitā visspraigākās spēles Dancis aizvadīja ar TDA Līgo un TDA Liesma komandām, pēc kurām visi līdzjutēji atzina – tas tiešām bijis labs un baudāms basketbols.

Apakšgrupu spēļu rezultātā, par spīti dienas gaitā piedzīvotām spēcīgām spēlētāju traumām un pāris zaudējumiem, tikām līdz pusfinālam, kurā mums pretī stājās pašu kausa organizatoru TDA Vektora komanda. Spēle aizritēja punkts punktā un tikai atkārtoti soda metieni noteica spēles uzvarētāju.

Par pārsteigumu ne tikai Danča komandai, bet arī visiem pārējiem spēlētājiem un atbalstītājiem bija parūpējušās Danča līdzjutējas, kuras ne tikai visas dienas garumā vienotā tēlā atbalstīja ik katru Danča komandas spēli, bet arī realizēja īpašu karsēju priekšnesumu, kas izpelnījās visu skatītāju skaļas ovācijas.

Kopumā Lielā Egona kausa izcīņā Dancis šogad ierindojās 4.vietā, godam saglabājot savu spēcīgā pretinieka tēlu pārējo kolektīvu vidū. Savukārt Danča meitenes izcīnīja godam pelnīto labāko līdzjutēju balvu, pierādot, ka esam patiesi spēcīga komanda!

Liels paldies jāsaka visiem organizatoriem, kas parūpējās gan par labi noorganizēto kausa izcīņu, gan par jautru un neaizmirstamu dalībnieku ballīti līdz rīta gaismiņai. Tomēr vislielākais paldies šoreiz Danča kopīgajai komandai – kā spēlētājiem, tā atbalstītājiem! Esot spēcīga komanda, mēs varam visu!

Līga Indriksone

Saistītais albums