X

Gatves zāles volejbola turnīrā
2018. gada 10. martsViena polka, otra polka, trešā polka, ceturtā. Grieziens, palēciens. Stop! Vēl tak jānolīdzinās! Un tā mēģinājums pēc mēģinājuma. Tuvojas gada viens no lielākajiem notikumiem - skate. Trakums! Daudz darba, pacietības un enerģijas būs jāizliek. Taču, vai tā dejotājam problēma? Noteikti nē. Tāpēc visam pa vidu vēl volejbola treniņi, lai Gatves zāles volejbolā cīnītos par Gatves kausu.
Vienu dienu dejas, vienu dienu volejbols un tā Dancis tikās vairākas nedēļas. Un treniņi... ui ku’ labi! Smiekli un asaras - visnotaļ bagātas emocijas tika gūtas dodoties uz šiem treniņiem. Bet nopietnība arī neizpalika, jo vēlme pierādīt sevi ir nenoliedzami liela, kā jau ik vienam censonim.
Skate tika nodejota un pienāca arī šī diena... Nu ko! Bija laiks dejotājiem tikties ne tikai uz deju grīdas, bet arī voljebola laukumā. Dejotājos bija jaušams satraukums un pacilātas sajūtas, bet par to nemaz nav jābrīnas, sacensības paliek sacensības.
Danča komanda cīnījās godam. Ir uzvaras un bija arī zaudējumi, taču tāpēc nevajag nokārt galvu. Komanda spēja parādīt arī savu sportisko sparu, kas viņu ķermeņī uzliesmoja ik mirkli.
Spēles bija saspringtas un tādi bija arī Danča atbalstītāji, kas spēļu karstumā sāka zaudēt arī savas balsis. Paldies komandas kapteinim Pēterim Jaunalksnim, kas spēja komandai uzturēt šo dzirksti, nezaudēt cerības un tiekties uz priekšu!
5.vieta Dancis. Bet vai tas slikti? Ne būt nē! Ir taču tas teiciens: “Galvenais ir piedalīties”. Un tā jau arī ir. Ir skaisti piedalīties un dalīties emocijās arī kaut kur citur, ne tikai uz deju grīdas!

Elza Romane