X

Jampadrača III deju svētki
2014. gada 24. novembrisBrīvdienas Dančinieki aizvien biežāk sāk pavadīt kopā, un 24.novembris nebija izņēmums, visi kopā kāpām autobusā  un devāmies izbraukumā uz Limbažiem, kur Dancis kopā ar citiem ciemojās pie draugu koletkīva – Jampadrača un viņu vadītāja Anda Lēnmaņa, lai sadancotu nu jau III Jampadrača deju svētkos. Kā saka latvieši – lai deja mūs vieno un ne velti šāds bija arī pasākuma nosaukums, kas šajā reizē saveda mūs kopā arī ar dejotājiem no Igaunijas-Pērnavas, kas radīja pasākumu ar mazliet starptautisku raksturu.

Jāteic mēginājums un koncerts bija garāks kā parasti, jo šajā reizē koncerta programma sastāvēja no 40 dejām, kas kopumā norisinājās visas dienas garumā, bet pats koncerts ilga 3 stundas, un tika izdejotas dažādas iemīļotas, gan senas, gan jaunākas dejas. Bet galvenais jau ir sajust un noķert to patīkamo mirkli, kad vari dejot, un iepriecināt ne tikai skatītājus, bet arī pats sevi un gūt patīkamu baudījumu.

Šī diena Dančiniekiem bija īpaša arī ar to, ka mūsu dejotājai, tērpu noliktavas pārzinei, superīgai Martai bija dzimšanas diena. Marta bija parūpējusies un mūs visus cienāja ar ļoti gardiem, pašas gatavotiem saldumiņiem!Mmm, bija garšīgi!

Vakara noslēgumā protams bija ballīte. Un Dančinieki nav jāskubina, ballēties mēs mākam kārtīgi – no sirds izdejoties, uzsist kādu klaču, un daudz jo daudz reizes vienoties kopīgajā Uuuuu. Kā arī jāpiebilst šajā reizē bija īpašais Uuuu ar patīkamu uzrunu, jo tika atzīmēta jauno dejotāju pirmā izbrauciena koncerta uzstāšanās.

Uz tikšanos nākošajā pasākumā!

Gunda Kačkāne