X

Kā “Dancis” LMT reklāmā nonāca
2013. gada 4. decembrisPirms pāris nedēļām Rolands saņem zvanu, kurā Dancim piedāvā piedalīties LMT Ziemassvētku reklāmas klipiņu tapšanā. Sacīts, darīts – ātri salasām entuziastus, Krišjānis sadomā mini dejas. Jau ceturtdienas mēģinājumā filmēšanas grupa „Angels Productions”, stilisti, grimētāji un LMT pārstāvji (jāsaka, ka viņi kuplākā skaitā, kā mēs) nāk uz mums lūkoties un saprast, kas tad mēs īsti esam un ko tad mēs darīsim. Mēs viņiem (un viņi mums) iepatīkas, tādēļ sestdiena visiem tiek norezervēta mākslinieciskajai jaunradei.
Sestdienas rīts viesiem ir grūts un miegains, dažiem vairāk kā pārējiem (čau, Pēteri – miegamice). Sakāpjam autobusā un dodamies uz Baložiem, kur paēdam brokastiņas un tad mūs sagrimē un safrizē. Jāsaka gan, ka vēlme panākt mēģinājuma iespaidu dažai labai beidzās ar tikšanu pie vakara frizūras cienīga matu sakārtojuma. Nu var sākties garā, garā diena… Atceramies dejas, samēģinām un safilmējam, tad vēlreiz pārfilmējam un tad vēl no cita rakursa un vēl un vēl… Daži mūsu dejotāji parūpējās par to, lai arī grimētājai šīs 13h, ko pavadām Baložos, būtu aizraujošas un sportisku aktivitāšu pilnas – mums ir veseli divi svīstoši baseiniņi, kuri tiek susināti un appūderēti pēc katra filmēšanas raunda. Jau tuvojas stipri tuvu vakaram, kad filmētāji sadomā veikt maģiskus trikus ar kameru – tā tiek stiprināta pie griestiem (un pārmontēta, jo pirmais mēģinājums izrādās pārāk zemu, ja vien mēs neesot gatavi dejot uz ceļiem), lai iegūtu kadru, kurā meiteņu sarkanie brunči smuki griežas. Kad jau domājam, ka tas ir viss, izrādās mums vēl nedaudz jāuzkavējas, lai uztaisītu fonu telefoniem un planšetītēm … Bet tad gan viss..
Labs darbiņš, kas padarīts… Tagad pie zilajiem TV ekrāniem kādu laiku varēsim gaidīt nevis reklāmu beigas, bet sākumu.Zane Bērziņa

Saistītais albums

Foto Mārtiņš Cīrulis