X

Kauja pie Gatves: Buņģis (Dancis) dod atbildes triecienu
2014. gada 23. februārisKaut arī viss februāris Danča dejotājiem pavadīts koncertu maratonā, uzstājoties teju katru nedēļas nogali, 22.februārī Danča stiprākie un veiklākie tautas bumbas kareivji devās nu jau otrajā kaujā pie Gatves, lai savā īpašumā iegūtu īpašo kausu. Bruņojušies ar īpašajām spēka tautiskajām jostām un maskējuši sejas Danča aizsargkrāsās, Danča kareivji apņēmīgi devās ikkatrā cīņā.

Pirmais uzdevums – tikt galā ar spēcīgās Buņģa divīzijas pretiniekiem – Gatvi, Teiksmu, Saktu un Imantu. Ar uzdevumu Danča komanda tiek galā lieliski, īpašu veiklību izrādot tieši kapteiņu cīņas.

Otrais uzdevums – izcīnīt savu vietu lielajā finālā. Spraiga cīņa par dalību finālā izvēršas ar Imantas kareivjiem. Spēlei līdzi seko ne vien abu komandu atbalstītāji un tiesneši, bet arī visi citi turnīra dalībnieki. Un atkal – kapteiņu cīņa izrādās izšķiroša un Dancis iekļūst lielajā finālā, kurā jācīnās ar Cibiņa divīzijas un pagājušā gada uzvarētājiem – Dardedzes komandu.

Trešajā uzdevumā – lielajā finālā – Danča kareivji vairs nebija apturami un skaistā un aizraujošā spēlē guva pārsvaru pār pagājušā gada līderiem, izcīnot 1.vietu Gatves tautas bumbas turnīrā (cīņā)!

Pēc aizraujoši pavadītās dienas un izcīnītās uzvaras Danča kareivji devās godam nopelnītajā ceturtajā uzdevumā – lielajā atpūtā. Un kā nu ne – Dancim šajā dienā divkārši svētki – uzvara un 82 gadu jubileja mūsu mīļajai Omei.

Paldies Gatvei par labi organizēto un atraktīvo dienu un visiem mūsu pretiniekiem par aizraujošajām cīņām. Un īpašais sveiciens mūsu lieliskajam atbalstītājam Armandam.

Līga Indriksone

Saistītais albums