X

Koncerts “Mēs mīlam dejā – 20!”
2022. gada 28. maijsŠī gada 28.maijā piedalījāmies TDA”Lielupe” rīkotajā, nu jau par ikgadēju tradīciju kļuvušajā koncertā “Mēs mīlam dejā”, kas notika skaistajā Jelgavas brīvdabas koncertzālē “Mītava”.

Katru gadu koncerts “Mēs mīlam dejā” ir viens no dančinieku gaidītākajiem pasākumiem, taču šogad tas bija vēl jo īpašāks, ne tikai tāpēc, ka atzīmējām šī koncerta 20.gada dienu, bet arī tāpēc, ka šis koncerts bija vēl viens solis tuvāk 2023.gada Dziesmu un deju svētkiem.

Koncertā kopā ar TDA ”Lielupe”, DA “Daiļrade”, TDA ”Teiksma”, TDA “Rotaļa”, TDA ”Vektors”, JDK ”Sadancis” un VPDK ”Mana Rotaļa” ļāvām skatītājiem izjust un izbaudīt nelielu daļu no gaidāmajiem 2023.gada Dziesmu un deju svētkiem, izdejojot Deju lieluzveduma “Mūžīgais dzinējs” repertuāru. Papildus tam priecējām skatītājus ar pavisam nesen Dancī radītām dejām, kuru muzikālais pavadījums ņemts no Ances Krauzes un Maestro Raimonda Paula jaunākā muzikālā kopdarba – suitu novada tautasdziesmu apdarēm.

Koncerts “Mēs mīlam dejā” bija viens no daudzajiem šīs sezonas noslēguma koncertiem, aizsākot mēnesi garo koncertu, skates un diplomdarbu maratonu, kura kulminācija bija Baltijas valstu studentu dziesmu un deju svētki “Gaudeamus”. Šajā koncertā gūtās emocijas no skatītājiem un deju biedriem bija īstenais enerģijas lādiņš, kas mums bija vajadzīgs, lai ar jaunu sparu mestos iekšā krāsainā koncertu virpulī.

Pēc koncerta visi koncerta dalībnieki tikās Jelgavas kultūras namā, lai kārtīgi izdziedātos un izdejotos 2002.gada mūzikas noskaņās, kā arī lai parādītu savas labākās deju kustības un aktierprasmi, uzstājoties ar priekšnesumiem “Popiela 2002.gada stilā”, tādējādi atzīmējot koncerta “Mēs mīlam dejā” 20.jubilejas gadu.

Liels paldies koncerta “Mēs mīlam dejā” rīkotājiem TDA “Lielupe”, visiem koncerta dalībniekiem un, protams, skatītājiem. Paldies par brīnišķīgajām emocijām un mēs ar nepacietību jau gaidām nākošo gadu, lai atkal tiktos un kopā mīlētu dejā.

Kristiāna Cipule