X

Koncerts RAITI, RAITI RAKSTĀ DEJ’
2019. gada 7. novembrisLU TDA “Dancis” un vidējās paaudzes deju kolektīvs “Dancis” aicina uz koncertu „RAITI, RAITI RAKSTĀ DEJ’” 7.decembrī plkst. 17:00 LIELAJĀ ĢILDĒ, Amatu ielā 6!

Divdaļīgais koncerts būs kā vēstījums par latviešu skatuviskās tautas dejas attīstību laika gaitā, skatītājiem piedāvājot gan dejas žanra klasiku, gan mūsdienu horeogrāfu iestudējumus.

„Raiti, raiti rakstā dej” būs stāsts par deju cilvēka dzīvē, par tās nozīmi, par ikdienas izaicinājumiem deju jaunradē un prieku uz skatuves gan mūsdienās, gan vairāku desmitu gadus senā pagātnē. Tas būs stāsts par darbu, neatlaidību un pats galvenais – jēgu un saturu, kas deju solī vijas cauri ikkatrai dzīves dienai.

Koncertā kopā ar “Danča” dejotājiem uzstāsies kupls viesu pulks – Tautas deju ansambļi “Dzintariņš”, “Kalve”, “Līgo” un “Teiksma”.

Deju klāstā būs redzamas Ulda Žagatas, Alfrēda Spuras, Harija Sūnas, Zinaīdas Zeltmates, Olgas Freibergas, Ritas Spalvas, Jāņa Ērgļa, Jāņa Purviņa, Krišjāņa Šimja, Rolanda Juraševska un citu autoru dejas. 

Biļetes uz koncertiem nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Atbalstītāji: Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Latvijas Universitāte, Latvijas Universitātes kultūras, mākslas un izglītības jaunrades biedrība “Juventus”, SIA “Kate”.