X

Koncerts "Stāsts par deju" un ''Morica pūces'' prāta spēles
2020. gada 8. februārisŠī gadu februāris katra “Dancis’’ dejotāja kalendārā bija cieši saplānots un katru nedēļas nogali pavadījām kopā. Mēneša sākumā devāmies ciemos pie TDA ‘’Ogre’’, kad bija ieplānots ne tikai dienas mēģinājums un vakara koncerts ''Stāsts par deju'' Ogres novada kultūras centrā, bet arī ‘’Morica pūces’’ prāta spēles.

Šis mums bija nedaudz neierasts koncerta dienas formāts, kuram bija jāsagatavojas jau kādu laiciņu iepriekš, sadaloties savstarpējās komandās kolektīva ietvaros, kā arī iesūtot uzdevumus, kas būtu daļa no prāta spēlēm.

Lai arī diena iesākās, iespējams, agrāk kā citas koncertu dienas, apņēmības pilni devāmies uz Ogri, kur organizatori mūs silti sagaidīja un uzņēma savās mājās.

Dienas pirmajā daļā prātojām un domājām, taču otrajā daļā izdejojām jauku koncertu un devāmies uz vakara neoficiālo daļu, lai kopīgi atvilktu elpu pēc darbīgās dienas un noskaidrotu prāta spēļu uzvarētāju komandu.

Pirmajās TDA ‘’Ogre’’ rīkotajās prāta spēlēs ‘’Morica pūce’’ kļuvām par 1.vietas ieguvējiem, kā arī viena no mūsu komandām ‘’Dancis Danco’’ ieguva atzinību kā visrezultatīvākā komanda pārējo kolektīvu vidū!

Paldies par jauko dienu un draudzīgo uzņemšanu TDA ‘’Ogre’’!

Gaidīsim jau nākamo gadu, lai kopīgi izdejotu skaistākās dejas un pacīnītos par ceļojošās Morica pūces trofeju!

Saistītais albums

Foto: Foto klubs "Ogre"