X

Koncerts “TRĪS VIENĀ”
2022. gada 1. aprīlisSen gaidīts un beidzot izdzīvots - koncerts ''TRĪS VIENĀ''. Koncerts, pirms kura satraucoša sajūta pārņēma mūs katru, kulisēs gaidot savu iznācienu. Patiesākie smaidi, kurus redzējām, lūkojoties uz savu deju partneri. Mēs izdzīvojām katru kustību un neaprakstāmu emociju virpuli, un bijām laimīgi atkal atgriezties uz skatuves.

Šis bija koncerts, kas vēstīja par TRĪS STĀSTIEM.

PIRMAIS koncerta stāsts bija par gaidāmajiem Dziesmu un deju svētkiem. Deju repertuārs, kuru apgūstam ne tikai mēs, vienmēr ir izaicinošs un atbildīgs uzdevums. Visiem vienots, taču prasīgs, sagaidot, ka katrs tajā iedzīvināsim sava ansambļa dvēseli.

OTRAIS koncerta stāsts bija horeogrāfiskais pirmuzvedums “Ziemassvētku vakarā” mūsu Krišjāņa Šimja horeogrāfijā. Uzvedumā izdejojām Ziemas saulgriežus latviešu tautas tradīcijās. Cepām un apdedzinājām pīrāgus, dzīrojām, uzņēmām budēļus, vilkām bluķi. Un uz to visu mūs iedvesmoja Viļņa Salaka kantāte.

TREŠAIS koncerta stāsts bija vairāku cilvēku kopdarbs, ko radīja tādi horeogrāfi kā Rita Spalva, Alberts Kivlenieks, Artis Puriņš, Dāvis Ērglis, Sandra Vītola, Krišjānis Šimis, Aigars Ondzulis un Līga Indriksone. Taču visa pamatā bija skanīgais Maestro Raimonda Paula un dziedātājas Ances Krauzes muzikālais kopdarbs. Šī koncerta daļa vēstīja par savstarpējām attiecībām, ilgām un satikšanos. Mēs paķircinājām viens otru, jautrojāmies un izdzīvojām pilnu emociju gammu. Satraukums par horeogrāfiju pirmizrādēm izgaisa ar pirmo uz skatuves sastapto smaidu, taču mūsu mīļo skatītāju aplausi lika pacelties kripatu virs zemes.

Mēs dzīvojām dejā un novērtējām katru mirkli!

Saistītais albums

Fotogrāfi: Madara Rikveile & Jurģis Rikveilis