X

Lieldienās ir vērtīgi padejot
2012. gada 12. martsLieldienu rīts šogad tika sagaidīts ar pārsteigumu – sniegputeni! Taču tas netraucēja atrast paslēptās olas, priecīgi sakaulēties ģimenes lokā un ar rūpīgi sapakotiem tērpiem doties uz Ādažu kultūras centru iesildīt kājas koncertam.
Pēc uzmundrinošajiem Rolanda vārdiem un vienojošā – uuuuuuuUUU! – mūsu prezidente Dace sveica katru dejotāju ar personīgi pašdarinātu sveicienu. Un koncerts vaaaaaaarrrr sākties! Mājās nekas netika aizmirsts, vainagi un bizes palika savā vietā, kam gadījās maza ķibele ar tērpu, tas ātri rada risinājumu, dejojot ar otrādi apvilktu vesti, un koncerts tika aizvadīts godam!
Šis Lieldienu koncerts bija īpašs arī ar to, ka pirmo reizi mums tika dota iespēja izdejot jaunās skates dejas – „Aiz ezera augsti kalni” un „Kur tu augi daiļa meita”. Mazas kļūmītes un nedrošība nepaslīdēja garām ne mūsu vadonim Rolandam, ne repetitoriem Egilam un Sandrai, taču nu ir skaidrs, kur ir jāpiestrādā, lai skatē parādītu savu labāko sniegumu. Un mums vienmēr ir patikuši izaicinājumi!
Pēc labi padarīta darba jeb skaisti nodejota koncerta dančenieki devās baudīt svētkus kur nu kurais – citi paspēja izšūpoties, citi pabūt ģimenes lokā, citi padejot draugu bariņā, citi – iepirkties. Garastāvoklis lielisks, jo priekšā brīvdienas un gatavošanās nākamajam braucienam, kurā dosimies pie saviem draugiem uz Limbažiem iedejot TDK „Saktas” jubileju!