X

LU vokālā ansambļa „Dancis” 25 gadu jubilejas izdejošana
2013. gada 19. maijsMūsu deju pulciņam ir ļoti, ļoti paveicies. Un šoreiz nav runa ne par vadību, ne par dejotājiem un atbalstītājiem, bet par mūsu krāsaino, skanīgo un vienmēr pozitīvo vokālo ansambli „Dancis”, kas 19. maijā ar skaistu koncertu atzīmēja savu 25. dzimšanas dienu!

Sākums, kā uzzinājām koncerta laikā, bijis visai zīmīgs – mūsu Rolands esot palūdzis nodibināt vokālo ansambli, kas tajā laikā tautas deju ansamblim „Dancis” nodrošinātu muzikālo pavadījumu! Un tā sākās radoša un ļoti veiksmīga sadarbība diviem„Dančiem” – dejotājiem un dziedātājiem. Ar lielisku vadītāju un mūžam mītošo dziesmu koristu sirdī, par spīti pārmaiņām un daudzu šādu ansambļu likvidācijai, mūsu vokālistu „Dancis” parādījis, ka mīlestība uz mūziku ir pārāka par visu!

Un mums, tautas deju ansamblim „Dancis”, bija liels prieks piedalīties svinībās! Mūsu vienas no mīlētākajām dejām – „Dejotprieks”, „Saules motīvs”, „Pasaciņa”, kā arī salīdzinoši jaunā deju svīta „Suitu mēlē” – ieguva pavisam citu noskaņu, jo dejojot ar „dzīvo” mūziku (kas mūsdienās ir diezgan ekskluzīvs prieks), arī deja iegūst jaunas nokrāsas. Un, pēc skatītāju ovācijām spriežot, to sajutām ne tikai mēs.

Paldies par lielisko sadarbību 25 gadu garumā! Mēs priecājamies līdz ar jums un ceram uz kopīgu sadejošanu/ sadziedāšanu arī turpmāk!

Sandra Svētiņa