X

TDA ''Dancis" & "Vektors" draudzīgais hokeja duelis
2020. gada 22. februārisŠogad februāra izskaņā TDA ‘’Dancis’’ un TDA ‘’Vektors’’ tikās Olaines pilsētas slidotavas hokeja laukumā, lai aizvadītu nu jau ierasto un katru gadu pacietīgi gaidīto draudzīgo hokeja spēli. Šogad mūsu puiši gatavojās īpaši aktīvi, aizvadot vairākus treniņus, kuros trenēja izveicību, ātrumu un spēku uz ledus laukuma.

Arī mūsu meitenes centīgi gatavojās reizē ar puišiem, lai spēles dienā varētu piedalīties dāmu stafetē un aizstāvēt iepriekšējā gada uzvarētāju titulu.

Spraiga cīņa bija gan starp abu komandu puišiem visu trīs periodu garumā, gan starp meitenēm, kuras sacentās savā stafetes disciplīnā. Galu galā ‘’Dancis’’ meitenes, ar nelielu veiksmes devu, uzvarēja meiteņu stafetē, savukārt, ‘’Vektors’’ puiši ar rezultātu 4:6 jau otro gadu pēc kārtas izcīnīja uzvaru un virs galvas pacēla 1.vietas sadraudzības hokeja trofeju!

Mūsu komandā balvu "Ledus pīle" ieguva Artis Brolišs, savukārt, spēles MVP atzinību ieguva mūsu vārtsargs Gatis Volāns.

Paldies “Vektors’’ vīru un dāmu komandai par aizraujošo cīņu uz ledus laukuma un lielisko vakara noslēgumu ar kopīgām sarunām! Apsveicam ar uzvaru!

Paldies organizatoriem, tiesnešiem un atbalstītājiem par dāvanām spēlētājiem un visiem skaļajiem līdzjutējiem, kuri atbalstīja komandu, atrodoties laukuma malās.
Vislielākais PALDIES mūsu vīru komandai par neatlaidīgu cīņu līdz pat pēdējai spēles sekundei!

Tiekamies jau nākamgad!

Saistītais albums

Foto: Aloiza Meldere