X

Vadība

Rolands Juraševskis

mākslinieciskais vadītājs kopš 1987. gada

Rolands pirmos deju soļus apguvis Skolotāju namā pie E.Jercumas un TDA „Dzintariņš” Z. Zeltmates vadībā, vēlāk mācījies Rīgas horeogrāfijas vidusskolā J.Kaprāļa klasē. Rolands ir beidzis LVU Juridisko fakultāti un studiju laikā bijis aktīvs Danča dejotājs U.Žagatas un A.Spuras vadībā. Paralēli aktīvai dejošanai Rolands uzņēmās Rīgas 1.vidusskolas deju kolektīva vadītāja, pēc tam TDA „Dzintariņš” repetitora un TDA „Kalve” repetitora un vadītāja pienākumus. Īpaša loma Rolanda dzīvē bijusi Valsts deju ansamblim „Daile”, kurā pēc Danča perioda pavadīti 15 gadi, esot Dailes dejotājam un vēlāk arī rīkotājdirektoram un mākslinieciskajam vadītājam.Rolandam ir bagātīga pieredze, pildot Rīgas pilsētas, Jelgavas pilsētas un citu pilsētu un novadu deju kolektīvu virsvadītāja pienākumus, viņš bijis Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku, Dziesmu un Deju svētku „Rīgai-800” un vairāku Baltijas studentu deju svētku „Gaudeamus” virsvadītājs. 2011.gadā par ieguldīto darbu kultūras jomā Rolands apbalvots ar Triju zvaigžņu ordeni.Ikviens dančinieks var apgalvot, ka Rolandam piemīt īpaša Danča harizma, kas iedvesmo dejotājus un palīdz labāk izprast katras dejas būtību un atrast „odziņu” tajās. Ik reizi ir prieks dzirdēt Rolanda piemeklētos īstos vārdus īstajā laikā, kas ļauj noķert patieso sajūtu un uz skatuves neviltoti smaidīt. Dančiniekiem ir skaidrs – ja Rolands baletzālē ienāk savās īpašajās, dejotāju dāvinātajās kurpēs, būs kārtīgi jāpasvīst, katrā solī ieliekot daļiņu sevis un cenšoties sajust vienam otru tā, lai viss ansamblis dejotu vienā elpā. Rolands noteikti ir viens no Danča stūrakmeņiem un pamats ansambļa spožajiem sasniegumiem un augstajam novērtējumam deju jomas speciālistu vidū.

Rolands Juraševskis

Sandra Vītola

baletmeistare kopš 2000. gada

Sandra ir absolvējusi Rīgas horeogrāfijas vidusskolu, bijusi Operetes teātra baleta soliste, repetitore un horeogrāfe, un kopš 1996.gada ir Latvijas Nacionālās operas baleta māksliniece. Sandra ir beigusi baletmeistaru un repetitoru kvalifikācijas kursus Maskavas Vissavienības kultūras darbinieku institūtā, J. Vītola Mākslas akadēmijā, Modernās dejas horeogrāfijas programmu Latvijas Kultūras akadēmijā, un ieguvusi maģistra grādu sociālajās zinībās. Sandra ir klasiskās un modernās dejas pasniedzēja Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolā.
Sandra Dancī ikvienam iemāca klasiskās dejas pamatus – dančinieku staltās stājas, izvērstās pozīcijas un nostieptās kājas ir Sandras nopelns. Jaunie dejotāji bieži vien pirmajos mēģinājumos domā – tas nav paveicams, bet jau pēc pāris klasikas stundām neiespējamais kļūst iespējams. Sandra Dancim pasniedz ne tikai klasisko deju, bet nereti iemāca arī ko jaunu no raksturdejām vai laikmetīgās dejas, kas dančiniekiem „iesildīšanās stundiņas” padara īpaši interesantas. Sandra Dancim izveidojusi arī laikmetīgās dejas priekšnesumu „Dancis šodien”, kas bija ne vien ļoti interesants process pašiem dejotājiem, bet arī liels pārsteigums publikai.

Sandra Vītola

Māris Šērs

koncertmeistars kopš 1977. gada

Šērs ir beidzis Aizputes Mūzikas skolu un privātstudijās vidējās muzikālās izglītības programmu, bet vēlāk mācījies LVU Juridiskajā fakultātē. Šērs kā koncertmeistars strādājis vairākos Aizputes pilsētas deju kolektīvos kopš 13 gadu vecuma, vēlāk Valsts deju ansamblī „Daile” un vairāk kā 25 gadus ir bijis koncertmeistars Latvijas Mūzikas akadēmijā un Latvijas Kultūras akadēmijā Horeogrāfijas un Teātra katedrās. Šēra klavierspēli piektdienu un sestdienu vakaros dzirdēt ir iespējams un neapšaubāmi vērts arī labākajos Rīgas restorānos.
Šērs Dancī ir pavadījis vairāk kā pusi no paša Danča mūža, piedzīvojis vairāku Danča vadītāju maiņas, un nepārprotami vēl vairāk dejotāju sastāvu maiņas. Šērs ne tikai ir viens no labākajiem dejotājus pavadošajiem koncertmeistariem Latvijā, viņam vienmēr ir viedoklis arī par notiekošo uz deju grīdas. Šēra domas ir tiešas, trāpīgas, brīžiem nesaudzīgas, bet dančinieki tās vienmēr uzklausa un ciena. Šērs par Danča uzstāšanos tikai retās reizēs saka, ka bijis tīri neko, un tobrīd zinām, ka esam nodejojuši tiešām labi.

Māris Šērs

Aigars Ondzulis

repetitors kopš 2021.gada

Aigars ir ieguvis profesionālo maģistra grādu "Siltuma, gāzes un ūdens inženiersistēmās" un inženiera kvalifikāciju. Ikdiena saistīta ar arhitektūru un būvniecību, darbojoties kā projektētājam.
Tomēr paralēli tehniskajai pasaulei Aigaru vienmēr ir saistījusi māksla un kultūra. Pirmie deju soļi sperti Preiļos, turpinot savas deju gaitas TDA "Dancis" (kopš 2006. gada). 2020. gadā absolvējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju, iegūstot bakalaura grādu studiju programmā "Horeogrāfija". Kopš 2017. gada Aigars ir VPDK "Dancis" repetitors un kopš 2021. gada - TDA "Dancis" repetitors.
Deja ir kaut kas vairāk kā tikai kustība. Aigars aicina ikvienu ielūkoties dejas dvēselē, ar sirdi sajust dejas ritmu, ar ķermeni izdziedāt melodiju, dejā izdejot stāstu!

Aigars Ondzulis


Dejotāji

Lauma Šime

Dancī dejo kopš 2006. gada, Danča biedrs

Es ārpus Danča pasniedzu lekcijas, zīmēju un šuju.

Mans Dancis – liela daļa dzīves. Un labākais ansamblis Latvijā.

Es dejoju Dancī, lai iemācītos dejot.

Mans spilgtākais notikums kopā ar Danci ir visi Deju svētku gadu deju konkursi; 70 gadu jubilejas koncerts Operā.

Manas mīļākās dejas ir Spēlē, manu spēlmanīti, Dejotprieks, Saules motīvs.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar savu vārdu, kas jānes, savu stilu, savu vēsturi un tradīcijām, savu stingro nostāju par to, kādai jābūt skatuves dejai.

Lauma Šime

Zane Kokina

Dancī dejo kopš 2007. gada, Danča biedrs

Man Dancis ir mīlestība un cieņa gan pret deju, gan dejā. Tie ir cilvēki, kuri veido Danci. Katrs dejotājs ar savu stāstu, kuru veidojam kā kopīgu.

Es dejoju Dancī, lai jauki pavadītu laiku kopā ar jaukiem cilvēkiem un kārtīgi izdejotos.

Mans spilgtākais notikums kopā ar Danci ir ballīte Daugavas stadionā pēc Dziesmu un deju svētkiem.

Mana mīļākā deja ir Stūru stūriem Tēvu zeme. Tā bija pirmā deja man Danča sastāvā.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar fantastiskiem skolotājiem, izkoptām tradīcijām un savu īpašo stilu tautas dejā.

Zane Kokina

Pēteris Jaunalksnis

Dancī dejo kopš 2010. gada, Danča biedrs

Es ārpus Danča pēc iespējas vairāk laika pavadu ar savu ģimeni, brīvajā laikā cenšos uzspēlēt volejbolu vai kā citādāk izkustēties. Iztiku pelnu, darbojoties informāciju tehnoloģiju jomā.

Man Dancis ir vieta, kur aizmukt no ikdienas rutīnas. Vieta, kur satikt savus draugus un domubiedrus. Vieta, kur izdzīvot savu iekšējo latvieti.

Es dejoju Dancī, lai piepildītu savu ikdienu ar pozitīvām emocijām un vairotu savu dejas prasmi.

Mans spilgtākais notikums Dancī ir kolektīva 70 gadu jubilejas koncerts operā un 2018. gada balle, kurā es ieguvu Gada dejotāja titulu.

Manas mīļākās dejas ir Dejotprieks, Audēju deja, Aulejas Žeperis.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar skaistākajām meitām nozarē.

Pēteris Jaunalksnis

Līga Indriksone

Dancī dejo kopš 2011. gada, Danča biedrs

Es ārpus Danča esmu projektu vadītāja, informācijas tehnoloģiju konsultante, studente, dejotāja un latviešu skatuviskās tautas dejas entuziaste.

Man Dancis ir daļa dzīves, kas sniedz piepildījuma sajūtu un iespēju augt un attīstīties ik dienas.

Es dejoju Dancī, lai piepildītu sevi un dejotu tā, lai skatītājiem aizraujas elpa un viņi sajūt tās fantastiskās emocijas, kuras dejotāji izdzīvo, esot uz skatuves.

Mans spilgtākais notikums kopā ar Danci kopīga gatavošanās pirms svētku skatēm un konkursiem, kad visspilgtāk var izjust kolektīva vienotību un lepnumu par būšanu daļai no Danča.

Sirdij vistuvākās ir horeogrāfa Ulda Žagatas dejas. Jo īpaši – Spēlē, manu spēlmanīti, Saules motīvs, Aiz ezera augsti kalni, Kur tu biji, bāleliņi un Dejotprieks.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar latviešu skatuviskās tautas dejas mantojumu, kuru Dancis glabā un kopj ik dienas; saviem vadītājiem, dejotājiem un unikālo dejas manieri.

Līga Indriksone

Kristīne Lorence

Dancī dejo kopš 2012. gada, Danča biedrs

Ikdienas man saistās ar darbu pedagoģijā. Dejošana ir mana sirdslieta, kuru es padarīju savā profesijā. Savas darbadienas es pavadu gan mācot dejot, gan pilnveidojot savas prasmes horeogrāfijā. Dabu mīlošs cilvēks, kurš brīvdienās raujas prom no pilsētas, lai baudītu skaisto dabu.

Man Dancis ir izaicinājums, gandarījums un novēlējums citiem deju biedriem.

Es dejoju Dancī, lai sevi izaicinātu, pilnveidotu un koptu skatuviskās latviešu dejas mākslu.

Mans spilgtākās notikums kopā ar Danci tuvie un tālie ārzemju braucieni – tie pa lielam ir labākie pasākumi, jo tieši tajos kolektīvs kļūst tuvāks. Spilgtākās atmiņas ir no ceļojuma uz Maķedoniju 2014. gadā.

Manas mīļākās dejas ir H.Sūnas “Audēju deja”, U.Žagatas “Saules motīvs” un “Pūt vējiņi”.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar to, ka, neskatoties uz spiedienu, no ārpuses kolektīvs saglabā savu manieri, savu gaumi un kvalitāti. Dancis var lepoties ar to, ka mēs nebaidāmies būt atšķirīgi no citiem kolektīviem. Mēs varam lepoties ar savu vadītāju, kurš virza mūs uz priekšu.

Kristīne Lorence

Elīna Grēbere

Dancī dejo kopš 2013. gada, Danča biedrs

Ārpus Danča strādāju, to kas man patīk un aizrauj. Meklēju notikumus un cilvēkus, kas iedvesmo un tiecos pēc pārmaiņām.

Man Dancis ir kustības ģenerators un prāta atbrīvotājs. Es dejoju Dancī, lai pārslēgtos no ikdienas uz dejas pasauli.

Spilgtākās notikums kopā ar Danci ir Jubilejas koncerts Latvijas Nacionālajā operā, kad dejoju Pie Daugavas, jo Operas skatuve ir Operas skatuve!!!

Protams, mana mīļākā deja ir Pie Daugavas.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar savu vēsturi un enerģijas kapacitāti.

Elīna Grēbere

Estere Ermale

Dancī dejo kopš 2013. gada, Danča biedrs

Ārpus Danča es strādāju mārketingā. Novērtēju laiku, kuru varu veltīt ģimenei un draugiem. Iedvesmas mudināta varu pagatavot kūku ne tikai svētkos. Cenšos atrast laiku arī sportiskām aktivitātēm atbilstoši gadalaikam. Vēlos vēl vairāk ceļot un izmēģināt to, ko līdz šim neesmu darījusi.

Man Dancis ir iespēja darīt to, kas ļauj dvēselei gavilēt jau kopš bērnības – dejot!

Es dejoju Dancī, lai pilnveidotu sevi, izdejotu skaistākās dejas un būtu kopā ar labākajiem dejotājiem.

Mans spilgtākais notikums kopā ar Danci ir aizvadītā 2018. gada vasara, kurā tika izdejoti pirmie Dziesmu un deju svētki kopā ar Danci un jau otrie Gaudeamus svētki, iegūstot laimes trieciendevu kopā ar draugiem, baudot deju, emocijas un iegūstot vismaz uz nedēļu nezūdošu smaidu!

Manas mīļākās dejas ir Saules motīvs, Pūt, vējiņi un Dejotprieks.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar savu vēsturi, kuru veidojuši diži deju horeogrāfi, un saviem dejotājiem, kuri veido Danča nākotni.

Estere Ermale

Pēteris Cimoška

Dancī dejo kopš 2013. gada, Danča biedrs

Esmu diezgan kūtrs, bet labsirdīgs un gādīgs cilvēks. Patīk pastaigas gar jūru, bērni un kāda vīna glāze vientuļos vakaros. Pēc horoskopa esmu Vēzis, tāpēc ļoti pieķeros cilvēkiem, kuri ir man tuvi. Manas acis pirmoreiz aplūkojot šķiet brūnas, bet, tuvāk aplūkojot, iezīmējas zaļās un pelēkās krāsas pigmenti.

Man Dancis ir sajūtu kopums. Tas ir lepnums un gods tajā dejot. Stress un nemiers pat iedomājoties par koncertiem, miers un brīvība uz skatuves un deju zālē.

Es dejoju Dancī, lai pilnveidotu sevi fiziski un garīgi, atrastu sev domubiedrus un tieši šeit atradu arī savas dzīves partneri.

Mans spilgtākais notikums kopā ar Danci ir duets Kāzu dejai 2017. gada skatē.

Mana mīļākā deja ir Pie Daugavas.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar jebkuru dančinieku, jo katrs Dancī dejojušais ir izcils.

Pēteris Cimoška

Kintija Boženkova

Dancī dejo kopš 2014. gada, Danča biedrs

Ārpus Danča strādāju loģistikas un kuģniecības nozarē. Patīk ekstrēmas un aizraujošas aktivitātes, kā vienu no tādām varu minēt lāpstušļūkšanu pa Siguldas bobsleja un kamaniņu trasi. Ļoti patīk zirgi un daļu no manas dzīves aizņem rūpēšanās par savu zirgu – Menuetu! Ļoti svarīga vērtība manā dzīvē ir mana ģimene, kuri mani vienmēr atbalsta, ir blakus un saprot!

Jau no 4 gadu vecuma daļa no manas pasaules ir arī dejošana. Dancis man ir vērtība, kurā es izpaužu savu māksliniecisko pusi, emocijas un mīlestību pret kustību. Dancis man ir tuvs un mīļš, un vienīgais kolektīvs, kurā es sevi redzu dejojam!

Es dejoju Dancī, lai piepildītu un izdzīvotu savu sapni dejot tā, kā es redzēju, kā Dancis dejo, esot mazai ar divām bizītēm un ziliem svārciņiem!

Mans spilgtākais notikums ar Danci ir 70. gadu jubilejas koncerts. Solo deja ar lielisku partneri uz Latvijas Nacionālās operas un baleta skatuves bija, ir un būs neaizmirstama atmiņa!

Manas vismīļākās dejas ir Dejotprieks, Pasaciņa un Stūru stūriem Tēvu zeme!

Dancis, noteikti var lepoties ar skaistu repertuāru, gudriem un centīgiem dejotājiem, bagātīgām tradīcijām un izciliem horeogrāfiem un vadītājiem.

Kintija Boženkova

Linda Pētersone

Dancī dejo kopš 2014. gada, Danča biedrs

Ārpus Danča esmu reklāmas jomas studente. Brīvajā laikā patīk ceļot, apmeklēt kultūras pasākumus, doties pie dabas un vienkārši atpūsties

Man Dancis ir vieta, kur varu darīt to, kas patīk, kā arī vieta, kur attīstīties un gūt pozitīvas emocijas. Es dejoju Dancī, lai pilnveidotos un izkoptu savu dejas stilu.

Mans spilgtākās notikums kopā ar Danci ir brauciens uz Maķedoniju, kur atpūtu apvienojām ar dejošanu.

Manas mīļākās dejas ir Dejotprieks un Pasaciņa.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar savām tradīcijām un izkopto dejas stilu.

Linda Pētersone

Ojārs Dāvis Zondaks

Dancī dejo kopš 2014. gada, Danča biedrs

Es ārpus Danča mācos Latvijas Universitātes Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātē, strādāju par revidentu. Man patīk paslēpot ziemā, kā arī izbaudīt vasaru. 

Man Dancis ir otras mājas, jo šeit es pavadu laiku kopā ar draugiem, kas gadu laikā kļūst par tādiem kā ģimenes locekļiem, kā arī vieta, kur pilnveidoties un aizmirst par ikdienas steigu un rūpēm.

Es dejoju Dancī, lai attīstītu un uzlabotu dejošanas prasmes.

Nav tāds viens izteikti spilgts notikums, kas man bijis, dejojot Dancī, tie ir vairāki, jo katrā koncertā, braucienā vai vienkārši kopā pavadītā laikā ir kādas spilgtas lietas, kas vienmēr paliks atmiņā.

Manas mīļākās dejas ir Aiz ezera augsti kalni, Visapkārt Rīgai braucu, Pūt, vējiņi, Spēlējiet, spēlmaņi.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar savu deju izvēli, ilggadējo vadītāju, neaizvietojamo maestro, kā arī pašiem dejotājiem, kas veido un uztur Danča gan deju, gan ikdienas tradīcijas.

Ojārs Dāvis Zondaks

Haralds Baumanis

Dancī dejo kopš 2015. gada, Danča biedrs

Haralds Baumanis

Anita Ramka

Dancī dejo kopš 2016. gada, Danča biedrs

Es ārpus Danča dziedu, spēlēju mūzikas instrumentus, nodarbojos ar karatē, mācos.

Man Dancis ir vieta, kur atslēgties no ikdienas steigas un baudīt tautas deju. Es dejoju Dancī, lai izbaudītu tautas deju un izdejotu man mīļas dejas.

Spilgtākie notikumi kopā ar Danci ir visi Greizie kompasi, kas allaž ir piepildīti ar spilgtām emocijām.

Manas mīļākās dejas ir Dejotprieks un Sasala jūrina.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar brīnišķīgiem cilvēkiem, nezūdošu dejotprieku un tradīcijām.

Anita Ramka

Dārta Helēna Jaunalksne

Dancī dejo kopš 2016. gada, Danča biedrs

Es ārpus Danča strādāju finanšu un nodokļu jomā, brīvajā laikā baudu kultūras pasākumus un labprāt atrodos pie dabas.

Man Dancis ir kolektīvs, kur varu atrast un izzināt sevi. Tas ir kolektīvs, kurā iespējams izpausties un pilnveidoties, darot to, kas patīk.

Es dejoju Dancī, lai kļūtu par labāku dejotāju, atrodoties starp dejotājiem un pedagogiem, no kurtiem mācīties, un lai apgūtu un parādītu skaisto, Dancim raksturīgo repertuāru.

Mans spilgtākais notikums kopā ar Danci ir Dailes teātrī notikušais deju kolektīvu konkurss pirms 2018. gada Deju svētkiem, kura laikā kļuvu par labāku dejotāju sev un varēju attaisnot vadības doto iespēju un uzticību maniem spēkiem.

Man nav iespējams izvēlēties konkrētas dejas, kuras saukt par mīļākajām, taču īpaši tuvas ir kļuvušas Ulda Žagatas radītās dejas, it sevišķi Dejotprieks un Kur tu biji, bāleliņi, Visapkārt Rīgai braucu, kā arī Harija Sūnas Pie Daugavas.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar sev piemītošo kvalitāti, dvēseliskumu, skaisto repertuāru un spēcīgajiem dejotājiem un vadītājiem.

Dārta Helēna Jaunalksne

Kellija Virse

Dancī dejo kopš 2016. gada, Danča biedrs

Es ārpus Danča aizraujos ar sportiskām aktivitātēm. Brīvajā laikā patīk apceļot Latvijas pilsētas, lai iepazītu skaisto dabu visapkārt. Es noteikti varu teikt, ka man nepatīk sēdēt četrās sienās, tāpēc savu enerģiju ar prieku patērēju pastaigās un ekskursijās.

Man Dancis ir kolektīvs, kas dod spēku un sniedz iespēju attīstīties klasikā un tautas deju kombinācijās.

Es dejoju Dancī, lai ne tikai sevi attīstītu kā dejotāju, bet arī atraktīvi pavadītu laiku un iepazītu jaunus cilvēkus.

Mans spilgtākais notikums kopā ar Danci noteikti ir Danča jaungada balle, kad no biedru kandidātiem kļuvu par biedru. Tajā brīdī biju gan nedaudz nobijusies, gan pārsteigta, gan arī saviļņota.

Manas mīļākās dejas ir Pūt, vējiņi, kas izceļ latviskumu un valsts spēku, Pie Daugavas, kas parāda graciozitāti, un Manai dzimtenei, kas izstāsta Latvijas būtību.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar savu vadību, kas ir augsti novērtēta visas Latvijas mērogā.

Kellija Virse

Aloiza Meldere

Dancī dejo kopš 2017. gada, Danča biedrs

Ārpus dejām esmu komunikācijas lauciņa eksperte, manu zināšanu bagāžu ir sniegusi mūsu mīļā Latvijas Universitāte, kur guvu gan savu bakalaura, gan arī maģistra grādu.
Viena īpašība, kas mani raksturo ir spontanitāte, nebaidos pieņemt jaunus izaicinājumus. Mani mēdz atpazīt kā meiteni ar kameru rokās. Ikdienā aizraujos ar fotomākslu un izbaudu garas pastaigas pie jūras vai mežā.
Tāda nu es esmu, tāds radošais gariņš nedaudz pa gaisu, bet tajā pašā laikā man patīk piezemēties un būt nopietnai.

Dancis man ir piepildītais mazais bērnības sapnītis. Nu jau gaitas Dancī ir jāsāk skaitīt un rēķināt.

Mans galvenais mērķis dejojot Dancī ir caur dejās izdzīvotajām sajutām sniegt prieku skatītājiem. Kā arī tā ir nebeidzama sevis attīstība.

Mans spilgtākais notikums ar Danci ir jaunā dejotāja zvaigznes titula saņemšana.

No izdejotā deju repertuāra manas mīļākas dejas ir “Sasala jurīna” un “Audēji”.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar saviem cēlajiem dejotājiem un stilu, kas caur gadiem tiek uzturēts un kopts.

Aloiza Meldere

Kristiāna Cipule

Dancī dejo kopš 2017. gada, Danča biedrs

Es ārpus Danča interesējos par medicīnu, apmeklēju teātra un baleta izrādes, tautas deju koncertus, festivālus. Ļoti patīk ceļot pa Latviju, lasīt grāmatas un visos iespējamos brīžos dziedāt un dejot kopā ar draugiem.

Man Dancis ir vieta, kur aizmirstas visas ikdienas rūpes. Tā ir vieta, kur visu savu sirdi un dvēseli izpaužu dejā. Dancis ir otrās mājas.

Dancī es dejoju ne tikai, lai attīstītu savu dejotprasmi, bet arī, lai augtu kā personība. Lai sasniegtu augstu dejošanas līmeni un ar deju spētu aizraut, sajūsmināt vai pat līdz asarām aizkustināt skatītāju.

Mans spilgtākais notikums kopā ar Danci ir XXVI Vispārējie latviešu dziesmu un XVI deju svētki – vārdos neaprakstāms notikums.

Manas mīļākās dejas ir Manai dzimtenei, Dod man spēku, dod man laiku, Dejotprieks.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar to, ka Dancim ir sava odziņa, kas to atšķir no visiem citiem kolektīviem, ar izcilajiem pedagogiem, ar aizrautīgiem dejotājiem un spēcīgajām tradīcijām.

Kristiāna Cipule

Līga Koškina-Dika

Dancī dejo kopš 2018. gada, Danča biedra kandidāts

Es ārpus Danča esmu pabeigusi LU fizmatus, esmu cilvēks, pie kura vienmēr var vērsties matemātikas jautājumos! Dejoju kopš pirmās klases, tautas deja vienmēr ir bijusi viena no svarīgākajām dzīves sastāvdaļām. Patīk viss ar mūziku saistītais – klausīties, dziedāt (parasti gan dušā), spēlēt ģitāru un klavieres.

Man Dancis ir vieta, kur nolikt malā visas ikdienas nebūšanas un būt tikai dejā. Ļoti patīk salīdzinājums, ka deja ir, kā mini atvaļinājums, kad neparko citu nedomā!

Es dejoju Dancī, lai attīstītu sevi un pārliecinātos, ka varu vairāk nekā domāju, ka varu!

Manas mīļākās dejas ir Pasaciņa, Dejotprieks un Pie Daugavas.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar spēcīgām tradīcijām, nemainīgi izcilu dejotprasmi un īstenu dejotprieku!

Līga Koškina-Dika

Viesturs Juris Lammass

Dancī dejo kopš 2018. gada, Danča biedrs

Es ārpus Danča esmu aktīvs jaunietis, kas mīl apmeklēt dažādus kultūras pasākumus un kam patīk interesanti un kvalitatīvi pavadīt savus brīvos brīžus ar draugiem un ģimeni.

Man Dancis ir ansamblis, kas vienmēr uzrunās ar savu izcili kopto dejas tehniku un, protams, ar savu deju Zelta fondu.

Es dejoju Dancī, lai pilnveidotu savas dejošanas prasmes nākotnei un lai attīstītu sevi kā personību gan uz skatuves, gan ikdienas dzīvē.

Manas mīļākas dejas ir Dejotprieks, Pasaciņa un Pie Daugavas.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar savām tradīcijām un ar saviem izcilajiem deju pedagogiem. Un vēl Dancis var lepoties ar katru personību, kura ir saistīta ar Danci.  

Viesturs Juris Lammass

Karlīna Vegere

Dancī dejo kopš 2019. gada, Danča biedrs

Es ārpus Danča nodarbojos ar to, kas mani aizrauj un interesē, cītīgi mācos un strādāju, lai kļūtu par labu ārstu. Ļoti novērtēju brīvos brīžus, kad varu atpūsties ģimenes un draugu lokā vai apceļot pasauli.

Man Dancis ir vieta, kur aizmirst ikdienas rūpes un patīkamo apvienot ar lietderīgo.

Es dejoju Dancī, lai pilnveidotu, izkoptu un attīstītu savu deju prasmi un augtu kā personība.

Mans spilgtākais notikums kopā ar Danci ir XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku noslēguma koncerts Mežaparkā, kur dejoju “Manai Dzimtenei”.

Manas mīļākās dejas ir Dejotprieks un Manai Dzimtenei. 

Manuprāt, Dancis var lepoties ar nezūdošajām skatuves mākslas tradīcijām, repertuāru, centīgajiem dejotājiem un izcilajiem vadītājiem.

Karlīna Vegere

Artis Brolišs

Dancī dejo kopš 2019. gada, Danča biedrs

Ārpus Danča pēc profesijas esmu celtnieks. Patīk sports un fiziskas aktivitātes. Dzimtā vieta ir Latgale, kur savas deju gaitas sāku Sīļukalna jauniešu deju kolektīvā. Pirms Danča vairākus gadus dejoju Rīgas celtniecības koledžas tautas deju ansamblī Austris.

Man Dancis ir kolektīvs, kur turpināt latviešu tautas deju tradīcijas ar visaugstākajiem standartiem.

Es dejoju Dancī, lai pilnveidotu savu dejas prasmi, gūtu pozitīvas emocijas un atslēgtos no saspringtās ikdienas.

Mans spilgtākais notikums ar Danci ir 2023.gada Dziesmu un deju svētki.

Manas mīļākās dejas Manai dzimtenei, Es miedziņa negulēj’ un Man deviņi bāleliņi.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar kolektīva teicamo tehnisko un emocionālo dejas izpildījumu uz skatuves, kā arī ar vēsturiskajām ansambļa saknēm.

Artis Brolišs

Matīss Kleins

Dancī dejo kopš 2019. gada, Danča biedrs

Ārpus danča laiku pavadu aktīvi, patīk garas pastaigas. Apmeklēju daudz un dažādus kultūras pasākumus.

Man Dancis ir vieta kur var izkustēties, labi pavadīt laiku, piedalīties skaistos un aizraujošos koncertos, kas man, kā jaunajam dejotājam būs ļoti īpaši. Dancis ir vieta, kur var atslēgties no visas ārpasaules un nedomāt ne par ko citu, kā tikai dejošana.

Es dejoju Dancī, lai pilnveidotu savu dejotprasmi no labākajiem pedagogiem un dejotājiem. Dancī satiekas un dejo cilvēki, kam deja ir viena no lielākajām dzīves sastāvdaļām.

Manas mīļākās dejas ir Aiz Ezera augsti kalni, Pie Daugavas, Jautrās dzirnavas, Skani mana tēvu zeme, Dejotprieks.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar saviem dejotājiem, pedagogiem un dejotprieku. Katrs Danča dejotājs ir īpašs ar savu dejotprasmi, bet visi kopā viens liels un draudzīgs kolektīvs.

Matīss Kleins

Daniela Mačukāne-Pētersone

Dancī dejo kopš 2020. gada, Danča biedrs

Es ārpus Danča esmu studente. Man ļoti patīk apceļot gan Latviju, gan pasauli un iepazīt citas kultūras. Brīvajā laikā nodarbojos ar mūziku un mākslu, apmeklēju muzejus.

Man Dancis ir izaicinājums un sapnis. Dancis ir klasiskās latviešu tautas dejas iemiesojums.

Es dejoju Dancī, lai pilnveidotu savu dejotprasmi. Katrs mēģinājums ir iespēja iemācīties ko jaunu un aizmirst par ikdienas rūpēm.

Mans spilgtākais notikums kopā ar Danci ir mans pirmais koncerts Dancī un laivu brauciens, kur labāk iepazinu savus deju biedrus.

Manas mīļākās dejas ir Spēlē, manu spēlmanīti, Dejotprieks un Stūru stūriem tēvu zeme. Man ļoti patīk arī cittautu dejas, no kurām mīļākā ir Sirtaki.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar savu profesionalitāti un dejas stilu, kas ir saglabājies cauri laikam. Dancis var lepoties ar savu vēsturi, tradīcijām un vadību, kas spēj pilnveidot katra dejotāja dejotprasmi.

Daniela Mačukāne-Pētersone

Annija Baumane

Dancī dejo kopš 2021. gada, Danča biedrs

Es ārpus Danča esmu sava tipa māksliniece, dziedu, zīmēju, cenšos radīt tēlainību ikdienišķajos brīžos un lietās. Dejot sāku, kad biju vien trīsgadīgs sīcis, tā kā varētu teikt, ka deja ir sastāvdaļa no manis.

Man Dancis ir cita pasaule, kurā būdama atslēdzos no materiālajām lietām un spēju atraisīt sevi, motivācijas avots, kurā smeļos iedvesmu ik dienu, izaicinājums un milzīgs emociju un mīlestības lādiņš.

Es dejoju Dancī, jo Dancis man ir parādījis citu dejas pusi, kuru ar nepacietību un spēcīgu vēlmi cenšos apgūt un spēt, to pasniedzot publikai, iedvesmot citus un, protams, arī sevi.  Dancis ir viena no vietām, kur jūtos piederīga un, manuprāt, izcils deju kolektīvs, kuram uzticēt sevis pilnveidošanu gan kā personībai, gan kā dejotājai.

Manas mīļākās dejas ir A. Baumanes / M. Gipmaņa Kur tu augi, daiļa meita un U. Žagatas Aiz ezera augsti kalni.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar savu vēsturi, ar vadītājiem, gan bijušajiem, gan tagadējiem, ar izstrādāto manieri, dodot skatuves dejai greznumu un pietāti.

Annija Baumane

Gerda Vilciņa

Dancī dejo kopš 2021. gada, Danča biedrs

Es ārpus Danča strādāju gāzes apgādes uzņēmumā. Lielākā aizraušanās - kalnu slēpošana, ko aizsāku pavisam agrā vecumā. Interesē viss kas saistīts ar jaunajām tehnoloģijām un ne tik bieža, bet tomēr sirdij tuva nodarbe ir arī ģitārspēle.

Man Dancis ir tautas deju ansamblis, kas pieturas pie savām vēsturiskajām vērtībām un tradīcijām, ar cēlāko un precīzāko latviešu skatuviskās dejas izpildījumu.

Es dejoju Dancī, lai pilnveidotu sevi un paustu savu mīlestību pret deju un latvietību.

Manas mīļākās dejas ir Spēlē, manu spēlmanīti, Pūt vējiņi un Man deviņi bāleliņi.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar savu vēsturi, vadītājiem, horeogrāfiem un viņu radītajām izcilajām horeogrāfijām, šīs vēstures saglabāšanu un sev tik raksturīgo zelta fonda deju godināšanu, izpildot tās uz skatuves katrā jaunajā sezonā. Kā arī var lepoties ar bijušajiem un esošajiem dejotājiem un pedagogiem. Ar savu attieksmi pret deju kā mēģinājumos, tā arī uz skatuves.

Gerda Vilciņa

Laura Ziemele

Dancī dejo kopš 2021. gada, Danča biedrs

Es ārpus Danča esmu skolniece, dejotāja un latviešu skatuviskās tautas dejas cienītāja.

Man Dancis ir daļa no dzīves, jauni izaicinājumi un iespēja atslēgties no saspringtās ikdienas.

Es dejoju Dancī, lai pilnveidotu sevi, koptu izpratni par deju, gūtu pozitīvas emocijas un iemācītos izdejot deju vistuvāk autora iecerēm.

Manas mīļākās dejas ir Dejotprieks, Saules motīvs, Pie Daugavas un Spēlē, manu spēlmanīti.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar savu dejas stilu, vadītājiem, tradīcijām un “Zelta fonda” dejām, kurām tiek pievērsta īpaša uzmanība.

Laura Ziemele

Artūrs Jānis Ņikitins

Dancī dejo kopš 2021. gada, Danča biedrs

Es ārpus Danča esmu ekonomists, par savu otro interesi uzskatu IT. Izbaudu garas pastaigas un skaistas ainavas, tās bieži apvienojot kādā izaicinošā pārgājienā pa Latviju vai ārzemēm. Pirmos deju soļus apguvu agrīnā trīs gadu vecumā TDA ''Zelta Sietiņš'', kur dejoju līdz atnācu uz Danci. 

Man Dancis ir iespēja aizmirsties par apkārtējās pasaules uztraukumiem, motivēt sevi sasniegt jaunas augstienes un, protams, papildināt draugu loku.

Es dejoju Dancī, lai pilnveidotu un nostiprinātu savas dejošanas prasmes, izdejojot labākās latviešu skatuviskās dejas, kā arī darīt to draudzīgā un atbalstu sniedzošā personību pulkā.

Manas mīļākās dejas ir Pie Daugavas; Kur tu biji, bāleliņi; Dejotprieks un Ļauj ievām noziedēt.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar tam piemītošo unikālo dejas raksturu un repertuāru, gan skatuves mākslas, gan sociālās dzīves tradīcijām, tā dejotājiem un vadītājiem.

Artūrs Jānis Ņikitins

Kārlis Tērauds

Dancī dejo kopš 2021. gada, Danča biedrs

Ārpus Danča cenšos kļūt par ārstu, nodarbojos ar daudziem sporta veidiem, spēlēju mūziku un morāli gatavojos nākamajām starpkolektīvu sporta sacensībām.

Man Dancis ir vieta, kur censties sevi pilnveidot un iespēja uzturēt sakarus ar dejotājiem gan Dancī, gan ārpus tā.

Es dejoju Dancī, lai piedalītos koncertos kopā ar Latvijas labākajiem kolektīviem, labākajām dejām un dejotājiem, kā arī turpinātu apgūt un izzināt latviešu tautas deju.

Manas mīļākās dejas ir U. Žagatas Kur tu biji, bāleliņi, Spēlē, manu spēlmanīti un A. Spuras Andžiņš.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar izciliem dejotājiem, bagātīgu vēsturisko mantojumu un cilvēkiem, kuri velta savu brīvo un nebrīvo laiku Dancim un dejai.

Kārlis Tērauds

Rihards Lācis

Dancī dejo kopš 2021. gada, Danča biedrs

Es ārpus Danča esmu ķīmiķis, atraktīva dzīvesveida cienītājs.

Man Dancis ir dopamīna avots, vieta, kur satikt domubiedrus un augt.

Es dejoju Dancī, lai izpaustu emocijas un radītu kvalitatīvu mākslu.

Mans spilgtākais notikums kopā ar Danci ir Baltā nakts.

Manas mīļākās dejas ir Spēlē, manu spēlmanīti un Manai dzimtenei.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar izcilu gaumi un dejotājiem, kas spēj sasniegt visaugstākās virsotnes.

Rihards Lācis

Gustavs Švalbe

Dancī dejo kopš 2021. gada, Danča biedrs

Es ārpus Danča studēju datorzinātnes. Patīk aktīvi pavadīt laiku gan mežos, gan pilsētās, apceļot katru Latvijas nostūri un, protams, ēst un gulēt.

Man Dancis ir vieta, kur izbēgt ikdienas rutīnu, apgūt arvien jaunas dejotprasmes un smelties pieredzi no lieliskajiem un enerģiskajiem dejotājiem.

Es dejoju Dancī, lai attīstītu savu dejotprasmi un kļūtu atvērtāks, brīvāks dejai, skatuvei un cilvēkiem.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar savu bagāto vēsturi, izcilajiem pedagogiem, lieliskajām dejām un to dejotājiem, kas ne vien turpina savas tradīcijas, bet arī nemitīgi rada ko jaunu un aizraujošu.

Gustavs Švalbe

Ričards Juris Pogulis

Dancī dejo kopš 2021. gada, Danča biedrs

Ričards Juris Pogulis

Gintars Bremšmits

Dancī dejo kopš 2021. gada, Danča biedrs

Gintars Bremšmits

Linards Andersons

Dancī dejo kopš 2022. gada, Jauns dejotājs

Es ārpus Danča esmu strādājošs students, kam mīļākā diena ir svētdiena. Patīk gari un ilgi pārgājieni, īsi un ātri skrējieni, ceļot ar draugiem un būt kopā ar ģimeni.

Man Dancis ir VIP klases tautas deju ansamblis ar iegūtu bagātīgu pieredzi latviešu dejā. Tā ir vieta ar izaicinājumu un spriedzi, ar mieru un mīlestību.

Es dejoju Dancī, lai iemācītos dejot, iegūtu pozitīvas emocijas, iepazītu foršus un pozitīvus cilvēkus, ar kuriem kopīgi piedzīvot daudzus aizraujošus notikumus dejā.

Vēl iepazīstu visas Danča dejas, taču dejas, kuras skatoties rada patīkamu iespaidu un varētu saukt par manām mīļākajām dejām ir Kur tu biji bāleliņi, Spēlē manu spēlmanīti un Ir 1873. gads, dimd Rīga.

Linards Andersons

Anete Šidlovska

Dancī dejo kopš 2023. gada, Jauns dejotājs

Ārpus Danča es daudz sportoju, kā arī dodos uz dažādiem kultūras pasākumiem.

Man Dancis ir vieta, kur aizmirsties no ikdienas steigas, pilnveidot sevi un kārtīgi pasmieties. Jau kopš mazotnes vecāki man mācīja, ka, ja vēlies būt labākais, tad ir jābūt starp labākajiem.

Es dejoju Dancī, lai izkoptu savu dejotprasmi, iegūtu neaizmirstamas atmiņas, kā arī superīgus draugus.

Manas mīļākās dejas ir Audēji, Kur tu biji bāleliņi, Dejotprieks.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar saviem skaistajiem, gudrajiem un talantīgajiem dejotājiem.

Anete Šidlovska

Katrīne Zelle

Dancī dejo kopš 2023. gada, Jauns dejotājs

Es ārpus Danča studēju radošās industrijas Latvijas Kultūras akadēmijā un Rīgas Tehniskajā universitātē, pavadu laiku ar ģimeni un draugiem, aktīvi sekoju līdzi visdažādākajiem sporta veidiem, ļoti bieži dodos uz Latvijas Nacionālā teātra izrādēm un labprāt gatavoju ko garšīgu.

Man Dancis ir bērnības sapnis, ģimenes tradīcijas turpinājums, jauni draugi, relaksācija un neatņemama ikdienas sastāvdaļa.

Es dejoju Dancī, lai pilnveidotu sevi un savu dejas tehniku, izdejotu pēc iespējas vairāk “zelta fonda” deju un pavadītu laiku ar superīgiem cilvēkiem, gūstot daudz pozitīvu emociju.

Manas mīļākās dejas ir Dejotprieks, Pasaciņa un Stūru stūriem tēvu zeme.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar savu ilgo un krāšņo vēsturi, tradīcijām, īpašo dejas stilu, nemainīgi augsto kvalitāti, ko, protams, nodrošina vadītāji un dejotāji.

Katrīne Zelle

Liene Grieta Gaitniece

Dancī dejo kopš 2023. gada, Jauns dejotājs

Es ārpus Danča mācos un sportoju. Ziemās slēpoju, vasarās spēlēju volejbolu vai badmintonu, bet ikdienā visvairāk izbaudu pavadīt laiku ar saviem tuvākajiem draugiem un ģimeni.

Man Dancis ir vieta, kur izdejoties ar prieku un izaicināt pašai sevi kopā ar citiem tik pat deju mīlošiem cilvēkiem.

Es dejoju Dancī, lai iepazītu plašo tautas deju pasauli un atvilktu elpu no ikdienas steigas un nemiera.

Manas mīļākās dejas ir Dejotprieks un Kur tu biji, bāleliņi.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar savām saglabātajām tradīcijām un skaistajām dejām, kā arī ar saviem prasmīgajiem un mērķtiecīgajiem dejotājiem, kuri nekad nepadodas un turpina attīstīt savu dejotprasmi.

Liene Grieta Gaitniece

Kristiāna Herta Muižniece

Dancī dejo kopš 2023. gada, Jauns dejotājs

Es ārpus Danča studēju. Brīvais laiks vienmēr paskrien ātrāk draugu vai kādas grāmatas kompānijā.

Man Dancis ir atpūta no ikdienišķā un dejas prieka piepildījums.

Es dejoju Dancī, lai izkoptu savu dejas tehniku un piepildītu sen lolotu sapni.

Manas mīļākās dejas ir Spēlē, manu spēlmanīti, Pasaciņa un Kur tu biji, bāleliņi.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar bagātu vēsturi un izciliem dejotājiem. Danča lepnums ir tā dejotais repertuārs – skatuviskās dejas zelta fonds un radoši jaunrades meklējumi.

Kristiāna Herta Muižniece

Rebeka Betija Eizenberga

Dancī dejo kopš 2023. gada, Jauns dejotājs

Ārpus Danča lielu daļu manas ikdienas aizņem mācības, bet vienmēr cenšos atrast laiku, lai tiktos ar saviem draugiem un tuvajiem. Mani interesē medicīna, kā arī bieži apmeklēju teātra izrādes.

Man Dancis ir vieta, kur es varu pilnveidot sevi un savu dejas tehniku, atbrīvoties no ikdienas steigas un koncentrēties tikai uz deju.

Es dejoju Dancī, lai izaicinātu sevi, kārtīgi izdejotos, pavadītu laiku ar cilvēkiem, kuriem ir līdzīgas intereses, un izdejotu “Zelta fonda” dejas.

Manas mīļākās dejas ir “ Pie Daugavas”, “Kā pasakā” un “Dejotprieks”.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar savu izkopto deju stilu, krāšņo vēsturi, saglabātajām tradīcijām un vērtībām, kuras vēljoprojām piekopj Danča mērķtiecīgie un prasmīgie dejotāji un vadītāji.

Rebeka Betija Eizenberga

Elīna Strogonova

Dancī dejo kopš 2023. gada, Jauns dejotājs

Es ārpus Danča esmu māszinības programmas studente. Daudz laika pavadu, lai apgūtu savu nākotnes profesiju. Savai garīgai atpūtai es bieži dodos pastaigās gar jūras piekrasti. Brīvajos laika brīžos patīk gatavot gardus ēdienus un cienāt ar tiem savu ģimeni un draugus. Ļoti stipri aizrauj ceļošana gan Latvijas ietvaros, gan ārpus tās.

Man Dancis ir vieta, kur es spēju aizmirst par savām ikdienas raizēm un gūt garīgu atpūtu kārtīgi izdejojoties.

Es dejoju Dancī, lai pilnveidotu savu dejotprasmi, gūtu pozitīvas emocijas un atmiņas.

Manas mīļākas dejas ir Manai dzimtenei, Dejotprieks un Garais dancis.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar savu bagātu vēsturi, izkoptām tradīcijām un mūžīgo dejotprieku.

Elīna Strogonova

Reinis Pukinskis

Dancī dejo kopš 2023. gada, Jauns dejotājs

Ārpus Danča aizraujos ar mūziku, kas iekļauj dziedāšanu un ģitāras trinkšķināšanu.

Man Dancis ir kā draugs, kuru turu sev tuvu. Tautu dejas man ir sirdī, bet kolektīvs jo vairāk.

Es dejoju Dancī, lai censtos sniegties pēc pilnības, uzlabojot sevi labāko dejotāju un pasniedzēju starpā.

Mana mīļākā deja ir aktīvā un spirgtā "Kā pasakā".

Manuprāt, Dancis var lepoties ar savu plašo, grezno dejo klāstu, kā arī izcilos pasniedzējus, bez kuriem "Dancis" nav iztēlojams.

Reinis Pukinskis

Krists Eriņš

Dancī dejo kopš 2023. gada, Jauns dejotājs

Es ārpus Danča studēju, strādāju un dzīvoju dzīvi tā, lai nenožēlotu nevienu mirkli no tās.

Man Dancis ir vieta kur pavadīt brīvo laiku, atslēgties no pasaules uz pāris stundām, kā arī vieta, kur iegūt neatņemamas atmiņas.

Es dejoju Dancī, lai pilnveidotu savas dejotprasmes, iegūtu jaunas prasmes.

Mana mīļākā deja ir Audēju deja.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar savām tradīcijām, visu, kas līdz šim sasniegts, un visu, ko vēl sasniegs.

Krists Eriņš

Ivo Kreivāns

Dancī dejo kopš 2023. gada, Jauns dejotājs

Es ārpus Danča esmu students. Brīvajā laikā nodarbojos ar svarcelšanu un, kad ir iespēja, startēju sacensībās visā Latvijā.

Man Dancis ir iemīļotākā vieta, kur apgūt un izrotāt tradicionālās latviešu tautas dejas, iesaistoties ar prieku un lepnumu, lai cienītu mūsu kultūras mantojumu.

Es dejoju Dancī, lai attīstītu savu koordināciju un elastību, kā arī savu tehniku un izteiksmi dejā.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar savu daudzveidību, iespēju izpausties un radīt saikni starp cilvēkiem, kā arī piedāvāt plašu māksliniecisku un fizisku ieguvumu.

Ivo Kreivāns

Paulis Ernests Lauznis

Dancī dejo kopš 2023. gada, Jauns dejotājs

Ārpus Danča cenšos baudīt dzīvi un nekur nesteigties. Man ļoti patīk ceļot un redzēt daudz jauna un neierasta. Vienmēr cenšos aizpildīt savu brīvo laiku darot ko ārpus mājām, neesmu mājās sēdētājs. Labprāt iepazīstu jaunus cilvēkus un izmēģinu visu neparasto, ko dzīve liek manā ceļā.

Man Dancis ir kas jauns un vēl līdz galam neiepazīts. Kaut man Dancī tikai pirmā sezona, esmu priecīgs būt daļa no Danča.

Es dejoju Dancī, lai gūtu emocijas, iepazītu cilvēkus un pilnveidotu sevi.

Mana mīļākā deja ir Pie Daugavas.

Manuprāt, Dancis var lepoties ar vadītājiem, savu darba stilu, tehnisko un emocionālo izpildījumu, kā arī, protams, ar saviem dejotājiem.